Про ТМ «Щедро»

Кожна річ на світі має свою назву, кожна назва присвоюється не просто так. От і назва торгової марки «Щедро» має свій особливий сенс. Тому що з'явилася вона на землі, зігрітій щедрими сонячними променями, на землі, щедро политій чистими дощами, на землі, про яку дбають щедрі і відкриті люди, не шкодують сил ні для роботи, ні для веселощів.

 

Летять роки, змінюються покоління, але традиції залишаються незмінні. Народжена на українській землі ТМ «Щедро» ввібрала в себе все те найкраще, чим багата наша земля, об'єднавши традиції української кухні з сучасними технологіями виробництва.

 

Багатий смак ароматних і корисних продуктів, натуральні інгредієнти, унікальні рецепти стародавньої кухні і турбота про кожного покупця - це те, що відрізняє ТМ «Щедро» від інших торгових марок. Якість і бездоганний смак роблять продукцію ТМ «Щедро» особливою, так як кожен продукт пройшов через дбайливі українські руки, через жорсткий контроль і сертифікацію вищого рівня. Смакові показники продукції перевірені роками, а різноманітність смаків не залишить байдужим жодного цінителя смачної, а головне - корисної їжі.

 

Продукція компанії постійно отримує найвищі оцінки якості. Всі підприємства, що виробляють продукцію ТМ «Щедро», відповідають високим стандартам та пройшли сертифікацію ISO. 

 

Висока якість продукції ТМ «Щедро» регулярно підтверджується і незалежними тестуваннями українських компаній і мереж, в яких за критеріями якості «Щедро» займає лідируючі позиції в порівнянні з марками конкурентів.

 

У широкому асортименті продукції ТМ «Щедро», який налічує більше 50 різновидів продукції, навіть найпримхливіший покупець знайде свій продукт. Крім того, частіше, ніж що б то не було на ринку соусів і маргаринів, торгова марка «Щедро» радує своїх споживачів новинками.

 

Може, саме тому практично кожна українська господиня для своєї випічки сьогодні обирає маргарин ТМ «Щедро», про що свідчать дані статистики: частка продукції марки на цьому ринку становить більше 70%.

 

ТОВ «Торговий дім «Щедро» постійно вдосконалюється: декілька років тому в компанії стартувало виробництво маргаринів поліпшеної якості. У 2008 році в компанії почали виробництво майонезу за новою унікальною технологією з використанням натурального ферментованого жовтка. Завдяки цьому майонез ТМ «Щедро» отримав смакові переваги перед продукцією конкурентів. 

 

Крім застосування унікальних технологій, у команді «Щедро» ніколи не забувають про різноманітні смаки наших споживачів. У 2009 почалося виробництво кетчупів ТМ «Щедро», які відрізняються високою якістю, різноманітністю смаків, а головне - доступною для кожного ціною.

 

2010 рік для компанії також став дуже продуктивним. У червні в сім'ї «Щедро» з'явилися соуси на майонезній основі і гірчиця. У серпні почалося виробництво соусів на томатній основі.

 

В основі виробництва всієї продукції ТМ «Щедро» лежать стародавні українські традиції, які зберігаються і передаються майстрами з різних регіонів країни. Заводи, що виготовляють продукцію ТМ «Щедро» (Львівський та Харківський жирові комбінати, Запорізький оліяжировий комбінат), налічують більш ніж сімдесятирічну історію і давно зарекомендували себе як лідери українського виробництва. Крім багаторічного досвіду підприємства можуть пишатися і постійної модернізацією обладнання, запуском нових ліній, що вигідно виділяє їх із загальної маси конкурентів, що  заощаджують на обладнанні, а значить, і на якості продукту.

 

У грудні 2013 р на території Запорізького оліяжиркомбінату запущено унікальну в Україні інформаційно-технологічну площадку для відпрацювання рецептур під специфічні вимоги клієнтів». Завдяки таким інноваціям якість виробленої продукції постійно покращується.

 

Історія ТМ «Щедро» 

{*
*}