Каталог продукції

ТМ «Щедро» - це велике розмаїття смаків і корисних інгредієнтів. «Щедро» - це торгова марка національного масштабу, у асортимент якої увійшли такі улюблені українцями продукти, як майонез, маргарин, кетчупи, соуси і гірчиця. Це продукти, без яких неможливо уявити справжній гостинний стіл. Наша команда знаходиться у постійному дослідженні ринку для того, щоб задовольнити потреби найвибагливішого покупця. Асортимент продукції щорічно поповнюється новими позиціями, які користуються успіхом і отримують визнання. Для поліпшення якості технологічні бази підприємств-виробників постійно модернізуються, що дозволяє збільшувати обсяги виробництва і підвищувати смакові якості продукції.

Майонези

Наш щоденний і святковий стіл, мабуть, неможливо уявити без салатів та багатьох інших страв, заправлених майонезом. Цей продукт належить до благородних соусів, найважливішою складовою частиною яких є ароматна соняшникова олія та свіжі яєчні жовтки.

 

Майонез  вважається одним із чудес світового кулінарного мистецтва. Він не тільки сам по собі високопоживний і корисний продукт, а й сприяє легкому засвоєнню їжі, що приймається з ним. Тому його вважають незамінною приправою до багатьох страв.

 

Саме майонез став одним з перших продуктів, які почали виходити під ТМ «Щедро». Завдяки відмінному смаку та високій якості, дуже швидко майонез ТМ «Щедро» завоював любов покупців.

 

Завдяки копіткій роботі і постійному вдосконаленню, майонез ТМ «Щедро» сьогодні знає більшість покупців України.

 

З 2009 року майонез ТМ «Щедро» виробляється за унікальною технологією з використанням натурального жовтка, що дає йому смакові переваги у порівнянні із конкурентами.

 

Густим, насиченим, істинним прованським смаком сьогодні, мабуть, може похвалитися тільки майонез ТМ «Щедро». Унікальний майонез «Львівський Преміум» від ТМ «Щедро» із найвищою жирністю (80%) не має аналогів на ринку України. Любителі залишатися у формі обирають легкий смак майонезу «Салатний» (30% жирності). Для людей, які дотримуються посту, відмінно підійде майонез «Пісний». 

 

У травні 2013 року ТМ «Щедро» представила перший в Україні органічний майонез «Провансаль ORGANIC». Тепер насолоджуватися стравою із улюбленим французьким соусом можна без думок про шкідливість, адже він абсолютно натуральний - від основних інгредієнтів до речовин, які зберігають його свіжість та консистенцію. Процес виготовлення майонезу «Провансаль ORGANIC» аналогічний домашньому. Кожен інгредієнт відповідає високим вимогам органічного виробництва.

 

Майонез ТМ «Щедро» - це істинно український майонез, який увібрав у себе всі цінності традиційної Української ЩЕДРОсті. Додайте до свого застілля Щедрість - справжній майонез зі смаком!

 

Майонез «Домашній для дітей»
Майонез «Домашній для дітей»....

Майонез "Львівський Преміум"
Майонез «Львівський Преміум» - 80% жирності....

Майонез «Преміум»
Майонез «Провансаль Преміум» 72% жирності -...

Майонез "Провансаль"
Майонез «Провансаль» 67%...
 

Майонез "Золотий"
Майонез «Провансаль Золотий» 50%...

Майонезний соус "Салатний"
Майонез «Салатний» 30% жирності. Легкий,...

Майонезний соус "Пісний"
Майонез «Пісний (50%)». Легкий...

Майонез "Сирний"
Майонез «Сирний» 50% жирності....
 

Еко Original
Перший український майонез, що пройшов...
 
{*
*}