Каталог продукції

ТМ «Щедро» - це велике розмаїття смаків і корисних інгредієнтів. «Щедро» - це торгова марка національного масштабу, у асортимент якої увійшли такі улюблені українцями продукти, як майонез, маргарин, кетчупи, соуси і гірчиця. Це продукти, без яких неможливо уявити справжній гостинний стіл. Наша команда знаходиться у постійному дослідженні ринку для того, щоб задовольнити потреби найвибагливішого покупця. Асортимент продукції щорічно поповнюється новими позиціями, які користуються успіхом і отримують визнання. Для поліпшення якості технологічні бази підприємств-виробників постійно модернізуються, що дозволяє збільшувати обсяги виробництва і підвищувати смакові якості продукції.

Рецептури для В2В-клієнтів

Печиво цукрове

 

У виробництві цукрового печива застосовуються жир кулінарний «Фритюрних», жир рослинний «Шортенінг кондитерський», маргарин «Молочний особливий», маргарин «ОСОБЛИВИЙ СТАНДАРТ» та маргарин «ОСОБЛИВИЙ ЕКСТРА».

 

Застосування олійножирової продукції ПП ЗЖК дозволяє:
- Підвищити стабільність емульсії;
- Підвищити пластичність і еластичність тіста;
- Збільшити обсяг готового виробу;
- Досягти більш насиченою аерації тіста;
- При необхідності скоротити тривалість випічки;
- Зменшити ламкість готового виробу при транспортуванні;
- Уповільнити процес ретроградації крохмалю, тобто черствіння готового виробу;
- Продовжити терміни зберігання свіжості готового виробу.

 

 

Цукрове печиво - борошняний кондитерський виріб, що виробляється з пластичного тіста з великим вмістом цукру і жиру (10-20%), розсипчасте з рівномірною пористістю, з чітким відбитком малюнка на поверхні. Технологічний процес виробництва цукрового печива включає в себе наступні операції: підготовка сировини, підготовка рецептурної суміші (емульсії), заміс тіста, формування тістових заготовок, випічка, охолодження і упаковка.

 

Детальніше...

 

Печиво затяжне

 

У виробництві затяжного печива застосовуються жир рослинний «Шортенінг кондитерський», маргарин «Молочний особливий», маргарин «ОСОБЛИВИЙ СТАНДАРТ» та маргарин «ОСОБЛИВИЙ ЕКСТРА».

 

Застосування масложирової продукції дозволяє:
- Підвищити стабільність емульсії;
- Підвищити пластичність і еластичність тіста;
- Збільшити обсяг готового виробу;
- Досягти більш насиченої аерації тіста;
- При необхідності скоротити тривалість випічки;
- Зменшити ламкість готового виробу при транспортуванні;
- Уповільнити процес ретроградації крохмалю, тобто черствіння готового виробу;
- Продовжити терміни зберігання та свіжості готового виробу.

 

Затяжне печиво - борошняні кондитерські вироби, що виробляються з пружно-пластичного в'язкого тіста. Вироби виходять з ніжною, розсипчастою структурою. Поверхня гладка, з проколами, з чітким малюнком на лицьовій стороні. Вміст жиру 5-10%.

 

Технологічний процес виробництва затяжного печива включає в себе наступні операції: підготовка сировини, підготовка рецептурної суміші (емульсії), заміс тіста, росстойка, прокатка тіста, формування тістових заготовок, випічка, охолодження, упаковка.

 

Детальніше...

 

Печиво здобне

 

 У виробництві здобного печива  застосовується маргарин «Молочний особливий» і  маргарин «ОСОБЛИВИЙ ЕКСТРА».

 

 Здобне печиво - тип печива з великим вмістом цукру  (12-30%) і жиру (10-40%), завдяки яким тісто має  пластичність, а випечений виріб - розсипчастість,  гігроскопічність. Властивості тіста досягаються різним процентним вмістом жиру і цукру, технологічними умовами його приготування і обробки поверхні.

 

Здобне печиво випускається різноманітної форми, невеликих розмірів, з тіста, різноманітного за своїми властивостями, і містить велику кількість цукру, жиру і яйцепродуктів. Залежно від способу приготування і рецептури здобне печиво поділяється на пісочно-виймальне, песочно-відсадне, збивне, горіхове і сухарики.

 

Виробництво здобного печива вимагає високої здатності до збивання маргарину з цукром, отримання пишності тіста для створення певної структури готового виробу.

 

Технологічний процес приготування здобного печива включає в себе наступні операції: підготовка сировини, збивання маси, заміс тіста, формування і обробка виробів, випічка, охолодження, оформлення, упаковка.

 

Детальніше...

 

Вироби листкові

 

Для виготовлення класичних листкових виробів, круасанів, заморожених листкових напівфабрикатів з дріжджового та бездріжджового тіста застосовуються маргарин для листкового тіста «Слойка» Європейська, маргарин «Слойка» для класичних листкових виробів, маргарин «Слойка» для листкового печива.

 

Переваги застосування маргаринів:
- Рівномірно розподіляється в тісті і полегшує процес механічної обробки листкового тіста;
- Розділяє шари тіста і забезпечує однорідність структури і висоту тіста;
- Надає виробам обсяг і шаровану структуру;
- Маргарин «Слойка» не псується  під час росстойки і залишається пластичним при охолодженні між етапами розкочування;
- Емульгуюча система забезпечує високу стабільність маргарину при підвищеній температурі і механічній обробці;
- Тісто не втрачає своїх властивостей після розморожування;
- Збільшує терміни зберігання напівфабрикатів і готових виробів;
- Маргарин «Слойка» має високу твердість поряд з високою пластичністю, що робить його універсальним для застосування як для автоматизованих ліній з виробництва листового тіста, так і для застосування в невеликих ручних системах.

 

Технологічний процес приготування листкового тіста складається з наступних операцій: заміс тіста, підготовка маргарину, шарування тіста, оброблення та випічка. Шаруватість тіста досягається багаторазовим розкачування і складанням пласта тіста, наявністю між його шарами жирового прошарку. Використовується борошно з сильною клейковиною (при замісі сильна клейковина сприяє утворенню пружного тіста, добре чинить опір розриву при багаторазовій прокатці).

 

Детальніше...

 

Вафлі

У виробництві вафельних начинок застосовуються жир кондитерський «Кондитерський для вафельних і прохолодних начинок», жир кондитерський «Для начинок-Т», жир кондитерський «Для начинок», жир кулінарний «Фритюрний».

 

Застосування олійножирової продукції дозволяє:
- Підвищити стійкість до відшарування готової начинки від вафельного листа;
- Підвищити стійкість готового продукту до впливу підвищених температур;
- Отримати ніжну на смак начинку для вафель, яка легко збивається та прекрасно аерується;
- Поліпшити органолептичні показники готового виробу;
- Підвищити стійкість начинок до окислення в процесі зберігання готових виробів;
- Збільшити термін зберігання через можливість введення антиоксидантів.

 

Вафлі - це кондитерські вироби, що складаються з трьох (або більше) вафельних листів, просочених начинкою. Для прошарку використовуються жирові, фруктово-ягідні, пралінові, помадні і інші начинки. Смакові властивості вафельних виробів в першу чергу визначаються специфічними хрусткими властивостями вафельних листів. Тому використовуються для прошарку вафельних листів начинки, при міграції з них вологи в листи в процесі зберігання вафель, бо не знижують хрусткі властивості виробів. Начинки, що використовуються, повинні мати мінімальну вологість, а присутня в них волога має бути не вільною, а міцно пов'язаної компонентами начинки.

 

У найбільшому обсязі виробляються вафлі з жировою начинкою, що пояснюється практично відсутністю в начинці вільної вологи, а отже, збереженням тривалий час хрустких властивостей вафель.

 

Технологічна схема виробництва вафельних начинок складається з наступних операцій: підготовка сировини, приготування начинки і просочування.

 

Детальніше...

 

Кекси

 

У виробництві кексів застосовуються маргарин «Молочний особий», маргарин «ОСОБИЙ ЕКСТРА», маргарин «Для тортів», маргарин «Для кремів».

 

Кекси - це висококалорійні кондитерські вироби різноманітної форми, виготовлені з дуже здобного тіста, з додаванням горіхів, родзинок, цукатів, розпушеного дріжджами або хімічним розпушувачем, із застосуванням збивання. Поверхню посипають цукровою пудрою, мигдалем, обробляють фруктами, цукатами, глазируют помадою.

 

Технологічний процес приготування кексів полягає в підготовці сировини, приготуванні тіста, формуванні, випічці, охолодженні.

 

Детальніше...

 

Хлібобулочні вироби

 

У виробництві хлібобулочних виробів різних видів застосовуються маргарин «Молочний особий», маргарин «ОСОБИЙ СТАНДАРТ», маргарин «ОСОБИЙ ЕКСТРА», маргарин «Хлібопекарський», маргарин «Вершковий особий», маргарин «Столичний особий».

 

Переваги використання маргаринової продукції ПП ЗЖК:

- Емульгуюча система забезпечує високу стабільність маргарину при підвищеній температурі і механічній обробці;
- Має високу енергетичну та харчову цінність;
- Рівномірно розподіляється в тісті;
- Добре аерується, надає колір і аромат готовому випеченому виробу;
- Завдяки тривалим термінам зберігання, дозволяє продовжити терміни зберігання готового
продукту.

 

Технологічна схема виробництва хлібобулочних виробів в залежності від способу приготування тіста складається з наступних операцій:

 

При опарном способі складається: з підготовки сировини, замісу опари, замісу тіста, бродіння тіста, ділення на шматки, округлення, попередньої росстойки, формування, кінцевого вистоювання, випікання, охолодження і пакування.

 

При безопарному способі: з підготовки сировини, замішування тіста, бродіння тіста, поділу тіста на шматки, округлення, попередньої росстойки, випічки, охолодження та пакування.

Детальніше...

 

Глазур для кондитерських виробів

 

У виробництві глазурі застосовується жир рослинний «Олівія глазур Люкс».

 

Переваги використання:
- Стійкість до окислення і тривалий термін зберігання;
- Сумісність з какао-маслом;
- Відсутність воскового і салистого присмаку;
- Не потребує темперування;
- Виготовлена з нелауринових масел.

 

Кондитерська глазур є продуктом, що складається з какао-продуктів, рослинних жирів, цукру, сухих молочних продуктів, емульгаторів, ароматизаторів.

 

Кондитерська глазур застосовується для глазурування і прикраси тортів, тістечок, печива, вафель, цукерок, халви, зефіру, суфле, рулетів, булочок, десертів, сухофруктів і інших виробів.

 

Технологічний процес виробництва кондитерської глазурі включає в себе наступні операції: підготовка сировини, змішування рецептурних компонентів, подрібнення рецептурної суміші, розведення, регулювання в'язкості і ароматизація подрібненої суміші.

 

 

Детальніше...

 

Начинки праліне і типу праліне

 

 У виробництві начинок праліне і типу праліне застосовуються такі кондитерські жири:
 - Жир кондитерський «Для начинок-Т»;
 - Жир кондитерський «Для начинок»;
 - Жир кондитерський для шоколадних виробів, цукерок;
 - Жир кондитерський «Кондитерський для вафельних і прохолодних начинок».

 

Цукеркові маси праліне і типу праліне - представляють собою тонкоподрібнений напівфабрикат, отриманий змішуванням цукрової пудри з тертими обсмаженими ядрами горіхів, твердим жиром і іншими добавками.

 

Технологічний процес виробництва цукеркових мас праліне і типу праліне включає в себе наступні операції: підготовка сировини, змішування рецептурних компонентів, подрібнення рецептурної суміші, розведення і ароматизація маси.

 

Детальніше...

 

Оздоблювальні напівфабрикати

 

 У виробництві оздоблювальних кремових  напівфабрикатів для тортів і тістечок різних видів        застосовуються маргарин «Для тортів».

 

  Переваги використання:
   - Відсутність холестерину;
 - Висока здатність до аерації (крем має пишну, повітряну, однорідну консистенцію);
- Зміцнюється структура начинок, кремів;
- Менша вартість при високій якості кремових виробів;
- Легкість і зручність використання у виробничому процесі;
- Не потрібна зміна технологічного процесу;
 - Маргарин «Для тортів» частково або повністю замінює вершкове масло при виробництві кремів;
- Застосування маргарину «Для тортів» дозволяє зберегти харчову цінність продукту і збагатити його незамінними поліненасиченими кислотами;
- Збільшуються терміни зберігання готових продуктів.

 

Торти і тістечка - це висококалорійні вироби різної форми і розмірів, з різноманітним смаком і ароматом. Готові вироби, як правило, складаються з двох основних компонентів: випечних і оздоблювальних напівфабрикатів. Основою різноманітного асортименту тортів і тістечок є випечене тісто. Залежно від сировини і технології виготовлення, розрізняють наступні випечені напівфабрикати: бісквітні, пісочні, заварні, повітряні, повітряно-горіхові, мигдальні, крихтові і вафельні.

 

Технологічний процес приготування випечених напівфабрикатів складається з наступних операцій: приготування тіста, його формування, випічка, охолодження, вистойка (при необхідності), підготовка їх до обробки.

 

Детальніше...

 

Морозиво

 

При виготовленні морозива для часткової або повної заміни молочного жиру застосовується замінник молочного жиру «Феттімілк - Айс 01», «Феттімілк - Айс 02».

 

Переваги використання:
Застосування даних жирів сприяє суттєвому зниженню собівартості кінцевих виробів, тому що ціна рослинних жирів значно нижче вартості молочного жиру. «Феттімілк - Айс 01» підвищує збиваємість, покращує структуру і консистенцію морозива. Збільшує термін зберігання готового морозива і підвищує його стійкість до танення.

 

Замінник молочного жиру має тривалий термін зберігання при кімнатній температурі, тому його зберігання на виробництві не вимагає наявності на складі холодильних установок. Використання замінника молочного жиру «Феттімілк - Айс 01» дозволяє знизити вміст трансізомерів до мінімуму або забезпечити їх повну відсутність в готовому продукті.

 

Морозиво - це солодкий збитий заморожений продукт, що виготовляється з молока, молочних і вершкових продуктів, вершкового масла, цукру, сироватки, маслянки, продуктів зі складним сировинним складом, масел, жирів і білків немолочного походження з додаванням смакових і ароматичних речовин. Морозиво - висококалорійний продукт, деякі сорти морозива містять до 20% жирів і до 20% вуглеводів.

 

За способами вироблення морозиво ділиться на загартоване і м'яке.

 

Загартоване морозиво - це продукт, виготовлений у виробничих умовах, який після виходу з фризера з метою підвищення стійкості при зберіганні заморожують (гартують) до низьких температур (-18 ° С і нижче). У такому вигляді його зберігають до реалізації. Загартоване морозиво відрізняється високою твердістю.

 

М'яке морозиво - виробляють в основному на підприємствах громадського харчування і вживають в їжу відразу ж після виходу з фризера (температурою -5...-7 ° С). За консистенцією і зовнішнім виглядом воно нагадує крем.

 

Детальніше...

 
 
 
 
{*
*}