Каталог продукції

ТМ «Щедро» - це велике розмаїття смаків і корисних інгредієнтів. «Щедро» - це торгова марка національного масштабу, у асортимент якої увійшли такі улюблені українцями продукти, як майонез, маргарин, кетчупи, соуси і гірчиця. Це продукти, без яких неможливо уявити справжній гостинний стіл. Наша команда знаходиться у постійному дослідженні ринку для того, щоб задовольнити потреби найвибагливішого покупця. Асортимент продукції щорічно поповнюється новими позиціями, які користуються успіхом і отримують визнання. Для поліпшення якості технологічні бази підприємств-виробників постійно модернізуються, що дозволяє збільшувати обсяги виробництва і підвищувати смакові якості продукції.

Кетчупи

Томатна історія ТМ «Щедро» почалась у 2009 році. Старт виробництва був заданий відразу в п'яти різновидах: класичний кетчуп «Томатний», ароматний «Ніжний», благородний «Шашличний», пекучий «Чилі» і пряний соус «Краснодарський». Багатство смаку, насиченість ароматів, доступна ціна не залишилися непоміченими, і вже менш ніж через рік після запуску кетчупи ТМ «Щедро» завоювали любов покупців.

 

«Щедро» - єдина українська торгова марка, яка пропонує кетчуп з органічними спеціями. 

«Наше здоров'я - вагомий аргумент на користь органічної їжі, тому перехід на «органіку» - найкраща та найвигідніша інвестиція» - рекомендує дієтолог Оксана Скиталінська.

 

Кетчуп «Томатний для дітей»
Кетчуп «Томатний для дітей» не...

Кетчуп "Черрі"
Перший в Україні кетчуп з томатами черрі! ...

Кетчуп «Шашличний»
Кетчуп «Шашличний». Який пікнік...
 

Кетчуп «Лагідний»
Кетчуп «Лагідний»....

Кетчуп «Чилі»
Кетчуп «Чилі». Ох, який...
 
{*
*}