Каталог продукції

ТМ «Щедро» - це велике розмаїття смаків і корисних інгредієнтів. «Щедро» - це торгова марка національного масштабу, у асортимент якої увійшли такі улюблені українцями продукти, як майонез, маргарин, кетчупи, соуси і гірчиця. Це продукти, без яких неможливо уявити справжній гостинний стіл. Наша команда знаходиться у постійному дослідженні ринку для того, щоб задовольнити потреби найвибагливішого покупця. Асортимент продукції щорічно поповнюється новими позиціями, які користуються успіхом і отримують визнання. Для поліпшення якості технологічні бази підприємств-виробників постійно модернізуються, що дозволяє збільшувати обсяги виробництва і підвищувати смакові якості продукції.

Соуси

Компанія «Щедро» обирає для свого споживача тільки найкраще. Після проведення ретельних досліджень  споживчого ринку в компанії були визначені найбільш популярні в народі соуси, виробництво яких почалось в 2009 році. 

 

У 2013 році торгова марка «Щедро» поповнила асортимент соусів трьома новинками: два унікальних соуси на майонезній основі «До риби з італійськими травами» та «До пельменів», а також соус на томатної основі «До пасти». При розширенні асортименту торгова марка «Щедро» орієнтувалася на інноваційність, уподобання українців та останні кулінарні тренди.

 

«Сьогодні приготування їжі вдома – модний тренд, який співпадає із бажанням українців перетворити приготування їжі на задоволення та «здоровий ритуал». Українці одні з найщедріших та гостинних кулінарів, які готують із душею і радують своїх близьких новинками. Світові кулінарні тенденції і рецепти додають нові цікаві нотки у смак наших страв і по-новому розкривають почуття» розповідає Ольга Півікова, директор Департаменту маркетингу ТД «Щедро».

 

Соус «Краснодарський»
Соус «Краснодарський» - це...

Соус «Херсонський»
Соус «Херсонський» - це...

Соус "Барбекю"
Соус «Барбекю» від «Щедро» - кращий соус та...

Соус "Табаско"
  Спеціально для гурманів, які полюбляють...
 

Соус "Сальса вогняна"
Соус «Сальса...

Соус "Аджика домашня"
Соус «Аджика домашня». Представляємо до вашої...

Соус "Сацебелі"
Поєднання грецьких горіхів, червоного перцю та...

Соус "Папрік"
Все ще заправляєте пельмені оцтом? Для тих, хто...
 

Соус "Тартар"
Класичний французький холодний соус, наповнений...
 
{*
*}