Каталог продукції

ТМ «Щедро» - це велике розмаїття смаків і корисних інгредієнтів. «Щедро» - це торгова марка національного масштабу, у асортимент якої увійшли такі улюблені українцями продукти, як майонез, маргарин, кетчупи, соуси і гірчиця. Це продукти, без яких неможливо уявити справжній гостинний стіл. Наша команда знаходиться у постійному дослідженні ринку для того, щоб задовольнити потреби найвибагливішого покупця. Асортимент продукції щорічно поповнюється новими позиціями, які користуються успіхом і отримують визнання. Для поліпшення якості технологічні бази підприємств-виробників постійно модернізуються, що дозволяє збільшувати обсяги виробництва і підвищувати смакові якості продукції.

Маргарини

На відміну від масла, яке люди навчилися робити ще в незапам'ятні часи, його сусід по магазинній полиці маргарин з'явився не так давно. Хрещеним батьком цього продукту став французький імператор Наполеон III - в 1868 році він оголосив конкурс на створення недорогого замінника масла для солдатів. Через два роки хімік Іпполит Меж-Мурьє розробив у своїй лабораторії новий продукт. Одержаний жир блищав, як перлина, тому отримав назву «маргарин» (у перекладі з грецької означає margarites «перлина»).

 

Існує думка, що якісний маргарин - продукт виключно корисний. Лікарі-дієтологи говорять, що маргарин - союзник здоров'я, який корисний і дорослим, і дітям. Багатий натуральними рослинними оліями, маргарин необхідний людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями, а також тим, хто схильний до повноти, адже маргарин сприяє інтенсивному обміну речовин.

 

Лідером на українському ринку виробництва маргарину з упевненістю можна назвати торгіві марки «Щедро» та «Запорізький», частка яких становить понад 70% відсотків на ринку, а це означає, що дві із трьох українських господинь обирають  саме ці маргарини.

 

Асортимент маргаринової продукції ТМ «Щедро» широкий та різноманітний, тому кожна господиня знайде свій улюблений маргарин «Щедро».

 

М'які маргарини ТМ «Щедро» мають еко-сертифікат «Зелений журавлик», що підтверджує їх екологічну перевагу та безпечність у порівнянні до аналогічної продукції на ринку.

 

Маргарин "До випічки для дітей"
Маргарин «До випічки для...

Маргарин "Слойка для домашньої випічки"
Маргарин «Слойка для домашньої...

Маргарин «Пампушок для пишної випічки»
Маргарин «Пампушок для пишної...

Маргарин "Сонячний особливий"
Маргарин «Сонячний особливий» 72%...
 

Маргарин столовий "Вершковий особливий"
Маргарин столовий «Вершковий...

Маргарин "Столичний особливий"
Маргарин «Столичний особливий» 60%...

Маргарин столовий "Домашній"
Маргарин столовий «Домашній» 40%...

Маргарин столовий "Молочний особливий"
Маргарин столовий «Молочний...
 

Маргарин "Слойка"
Маргарин «Слойка» для домашньої...

Маргарин "Вершковий"
Маргарин столовий...

Маргарин "Столичний особливий"
Маргарин «Столичний особливий» 60%...

Маргарин м'який «Українське Смачне Бутербродне»
Маргарин м'який висококалорійний...
 

Маргарин м'який "Легкий"
До складу м'якого маргарину «Легкий» входить...

Маргарин м'який "Пісний"
Цей смачний та корисний маргарин стане...

М'який маргарин «Домашній»
Маргарин м'який низькокалорійний «Домашній»...

Маргарин м'який висококалорійний «Оллі»
Маргарин м'який висококалорійний...
 
 
{*
*}