Про компанію

ТОВ «Торговий дім «Щедро» засновано у 1996 році та на сьогоднішній день займає лідируючі позиції на українському ринку оліяжирової та соусної продукції. У портфелі компанії бренди-лідери – «Щедро», «Запорізький», «Оллі».

 

Ведучий бренд «Щедро» за 9 років існування завоював лідерські позиції на ринку маргаринів (доля ринку більше 40%), майонезі (більше 10%), кетчупів (більше 5%) та гірчиць (6%).

 

В Україні до структури компанії входить 19 філій у кожному обласному центрі та деяких великих містах країни. Продукція ТД «Щедро» також представлена на території СНД та країн Євросоюзу.

 

Молода, прогресивна команда компанії спеціалізується на просуванні та дистрибуції продукції, яка виготовлена на трьох ведучих оліяжирових виробництвах України:

 

-майонези на натуральних яєчних жовтках;


-кетчупи з цільномеленими спеціями;


-червоні та білі соуси, що представляють світові популярні та інноваційні смаки;
-гірчиці з відбірних цільних гірчичних зерен;


-столові та м’які маргарини, які виготовлені на основі відбірної рослинної олії;


-спеціалізовані промислові жири;


-інші продукти переробки олійних культур.

 

Вся  продукція компанії має унікальні продуктові властивості та переваги, а її якість підтверджена багатьма дослідженнями, порівняльними тестуваннями та нагородами.

 

ТД «Щедро» - ведучий виробник високоякісних жирів та маргаринів для кондитерської, кулінарної, хлібобулочної та молочної промисловостей. Компанія лояльна до своїх партнерів, для яких розроблена гнучка цінова політика та забезпечується технологічна підтримка і кваліфікована інформаційна допомога.

 

Компанія, випереджуючи потреби українських споживачів, створює та виводить на ринок інноваційні продукти: перший в Україні органічний «Провансаль ORGANIC» та органічний кетчуп «Томатний ORGANIC». Соусний асортимент ТМ «Щедро» представляють інноваційні серед українських торгових марок смаки: кетчуп «Черрі», кетчуп «Барбекю» з цільномеленими спеціями та ароматом диму вогнища, гострий соус на томатній основі «Сальса вогняна» зі шматочками червоного перцю та цибулі, а також унікальні соусі на майонезній основі «До риби з італійськими травами» та «До пельменів».

 

ТД «Щедро» надає особливу увагу набору та навчанню співробітників, залучаючи та зберігаючи у компанії професіоналів найвищого рівня.

{*
*}