АНКЕТА ПРЕТЕНДЕНТА

Сьогодні у нашій компанії відкрито ряд вакансій, які згруповані по регіонам. Ознайомитися з ними детальніше Ви зможете, обравши відповідне місто.
Заповніть, будь ласка, Анкету Кандидата. Ваша анкета буде внесена до бази даних компанії, та наші HR-менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами.
Адреса електронної пошти: padurets.svetlana@schedro.ua 

 


Бажаємо удачі!

Анкетні дані:
Освіта
Навички і можливості
Досвід роботи

Починаючи з останнього місця, вкажіть реальний досвід роботи, у тому числі роботу за сумісництвом, власний досвід, військову службу, відрядження за кордон тривалістю понад півроку. Обов'язково вкажіть у зворотному хронологічному порядку ВСІ посади, які Ви займали, і відповідні посадові обов'язки. Наведіть конкретні приклади своїх професійних досягнень за час роботи в цій організації.

Побажання до нового місця роботи

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», я надаю згоду Товариству з обмеженою відповідальністю «Торговий дім« Щедро» (код ЄДРПОУ 36094135) на збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптацію, зміну, оновлення, використання, знищення, поширення та обробку моїх персональних даних (конфіденційної інформації) з первинних та інших джерел для здійснення Товариством повноважень, необхідних для встановлення трудових правовідносин, соціальних, податкових правовідносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку, відносин у сфері управління людськими ресурсами, зокрема, кадровим потенціалом, та інших правовідносин, які, згідно з чинним законодавством України, вимагають одержання, накопичення, обробку, використання та передачу моїх персональних даних.

Також надаю згоду на передачу моїх персональних даних третім особам, у тому числі державним органам, у порядку визначеному чинним законодавством України.