Попередня новина Наступна новина
Майонез без обману
10.01.2018

Майонез без обману

Про смак майонезу і його універсальність можна говорити безкінечно, але часто  ми забуваємо про ще один дуже важливий аспект – його натуральність і користь.

До 01.01.2017 року основним документом, що регулював виробництво майонезної продукції був ДСТУ 4487:2005. Він визначав майонез як продукт, що складається з рослинної олії з додаванням емульгаторів, стабілізаторів, смакових добавок та спецій. Ця норма дозволяє виробникам  сміливо експериментувати з рецептурами, назвами, забувши про найголовніший інгредієнт в майонезі – яєчний жовток.

На допомогу споживачам у 2017 році прийшов новий стандарт – ДСТУ 4487:2015. Який не просто рекомендував, а зобов’язував у виробництві майонезів використовувати натуральні яєчні жовтки, до того ж не менше 1% (у перерахунку на сухий жовток). У традиційного майонезу «Провансаль» свій портрет – вміст яєчних продуктів не менше 1,5% і обов’язкова 67% жирність.

Наприкінці 2017 року відразу 2 науково-дослідних лабораторії провели дослідження рецептур майонезів найпопулярніших торгових марок на відповідність новому ДСТУ.

Перше дослідження належить Науково-дослідному Центру  Незалежних Споживчих Експертиз «Тест».

У тестуванні взяли участь 13 марок майонезів та 2 марки майонезних соусів. Серед них і три майонези ТМ «Щедро» - «Провансаль», «Преміум» та «Золотий».  У лабораторії перевіряли 7 показників: кислотність, жирність, вміст консервантів, наявність бенз(а)пірена, кишкової палички, а найголовніше – наявність натуральних яєчних жовтків.

За результатами дослідження майонези «Щедро» отримали загальну оцінку «Відмінно». Та найголовніше «Тест» підтвердив наявність натуральних яєчних жовтків у рецептурах майонезів, заявлених на упаковці:

-          майонез «Провансаль» - за стандартом не менше 1,5%; фактично – 1,52%;

-          майонез «Преміум» - за стандартом не менше 1%; фактично – 1,1%;

-          майонез «Золотий» - за стандартом не менше 1%; фактично – 1,0%.

Друге дослідження належить науково-дослідному центру випробувань продукції «Укрметртестстандарт». За результатами експертизи майонез ТМ «Щедро» «Провансаль» увійшов у трійку найкращих та найсмачніших майонезів.