Попередня новина Наступна новина
Новинки літа-2020: Фіні, лінгвіні та "Сицилійська квітка"
14.07.2020

Новинки літа-2020: Фіні, лінгвіні та "Сицилійська квітка"

Спекотне літо - гарячі новинки! У категорії «Паста» «ЩЕДРО» презентує одночасно 3 унікальних продукти, які обіцяють здивувати смакові рецептори найвибагливіших "пастолюбів"! 

Отже, пропонуємо вашій увазі Фіні - ультратонку пасту, лінгвіні - суперпласку пасту і "Сицилійську квітку" - пасту, яка вражає уяву надзвичайною пелюстковою формою! До речі, в Україні її пропонує лише «ЩЕДРО»!


А тепер подивимся  на "вміст тарілки". Нова паста «ЩЕДРО» виробляється виключно з борошна твердих сортів італійської пшениці, в екологічно чистому регіоні Сицилії, де паста і все, що з нею пов'язано – це пласт культури, щира любов і майже релігія!


Зверніть увагу  Фіні, лінгвіні та "Сицилійська квітка" – паста з високим вмістом білків (12%!). Це гарантує збереження її форми в процесі приготування. До речі, про приготування! Щоб повною мірою відчути смак нової пасти "ЩЕДРО" в тандемі з вишуканими соусами, ми зібрали трендові італійські рецепти, власноруч перевірили їх на своїх кухнях і шлунках, а тепер із задоволенням ділимось з вами тут – на https://pasta.schedro.uaBuon appetito!