Попередня новина Наступна новина
ТМ "Щедро" представила свою продукцію на міжнародній виставці Gulfood в Дубаї
22.02.2019

ТМ "Щедро" представила свою продукцію на міжнародній виставці Gulfood в Дубаї

Компанія "Щедро" стала одним із 33 найбільших українських підприємств, що представила свою продукцію в рамках національного стенду України на 24-ій Міжнародній виставці продуктів харчової промисловості та виробництва напоїв Gulfood в Дубаї.

 

ДОВІДКА: Gulfood - одна з найбільших у світі та регіоні Персидської затоки й Близького Сходу спеціалізована продуктова виставка. У  2019 році за 5 днів виставки її відвідали 97 000 чоловік зі 185 країн. Свою продукцію презентувало 5 000 компаній зі 120 країн.

 

Компанія "Щедро" презентувала на виставці продукцію одноіменного бренду,  ТМ "Olli" (що була спеціально розроблена для світових ринків) - маргарин, майонез, соуси та кетчупи, а також маргарини ТМ "Запорізький". Спеціально для напрямку В2В були презентовані інноваційні продукти - феттімілк, феттіфілл та феттіфрай.

 

"Щороку попит на якісну українську продукцію зростає.  Ми вбачаємо для себе великі перспективи у розвитку партнерства з країнами Персидської затоки, Африки та Південно-Східної Азії. Нам вдалося провести перемовини із власниками супер та гіпермаркетів, імпортерами-дистриб'юторами. І вже наступні зустрічі плануємо організовувати під час підписання контрактів", -  резюмувала Ольга Півікова, директор із продажів та маркетингу ЗЕД.