Попередня новина Наступна новина
ТМ «Щедро» виступила партнером Другого Міжнародного Конгресу «Органічна Україна 2018» та презентувала новий органічний продукт
29.03.2018

ТМ «Щедро» виступила партнером Другого Міжнародного Конгресу «Органічна Україна 2018» та презентувала новий органічний продукт

З 2015 року торгова марка «Щедро» бере участь у розвитку органічного напрямку у складі Спілки виробників органічної сертифікованої продукції «Органічна Україна».  Того ж року  компанія «Щедро» вперше презентувала свою продукцію на І-ій національній виставці «Органічна Україна».

Вже у 2018 році «Щедро» виступає партнером Другого Міжнародного Конгресу «Органічна Україна - 2018». У заході взяли участь близько 300 виробників з усієї України, науковці, експерти та закордонні гості.

Майданчик конгресу – це погляд на органічну Україну з середини та ззовні, перспективи та виклики, стратегія розвитку органічного сектору в Україні та дискусійний майданчик для обговорення і втілення найкращих органічних ідей.

За останні п’ять років асортиментна лінійка готової вітчизняної органічної продукції розширилася низкою нових товарів. У переліку з’явилися молочні продукти, олія, чаї, джеми, кондитерські та хлібобулочні вироби, соки.

На Міжнародному конгресі торгова марка «Щедро» першою презентувала органічний продукт у новій категорії – паста.

Спагеті Organic виробляються зі 100% чистих твердих сортів пшениці. Вся сировина для виробництва та виробничі потужності зосереджені на території Італії. Якість продукції «Щедро» підтверджено європейською органічною сертифікацією та гарантовано італійським партнером – компанією Valdigrano di Flavio Pagani S. R. L.