Попередня новина Наступна новина
Торгова місія «Щедро» в Німеччині
26.09.2017

Торгова місія «Щедро» в Німеччині

Українська делегація торгової місії в Німеччині у складі 11 компаній  представили експортний потенціал України в секторах аграрної і харчової промисловості, а також логістичних послуг.

Сектор харчової промисловості  України в торговій місії представила ТМ «Щедро» в особі Рах Ольги Сергіївни: «Для участі в торговій місії необхідно було пройти відбір згідно з якісно-кількісними критеріями, основними з яких були: вимоги до продукції, що експортується, позиція компанії на українському та експортних ринках, інноваційність і динамічність розвитку. Компанія «Щедро» отримала 96.6% зі 100% і була затверджена у складі делегації.

Продукти, результати діяльності і основні досягнення нашої компанії були представлені  на основних німецько-українських локаціях: в Торгово-промисловій палаті Гамбурга на форумі продуктів харчування, Українських консульствах Гамбурзі та Берліні. Три дні місії були інформаційно насиченими. Нам вдалося не тільки познайомитися з діяльністю лідируючих німецьких підприємств, ознайомитися із законодавством і вимогами до торгової діяльності,   але й презентувати власну компанію та провести зустрічі з потенціальними німецькими клієнтами,  а також мережами.

Другий Німецько-український форум проходив під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Офісу з просування експорту та Торгово-промислової палати України, і тому є важливим як для нашої зовнішньоекономічної діяльності, так і просування компанії «Щедро» на українському ринку».