UA EN

ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «Щедро» — українська компанія, яка створила успішний популярний бренд.

В асортименті – кетчупи, соуси, маргарини, майонези, гірчиці, паста (загалом – понад 100 позицій) для будь-якого споживача і для сегментів HoReCa та В2В.

Продукція «Щедро» виготовляєтся на Львівському (ЛЖК) і Запорізькому (ЗЖК) жиркомбінатах і успішно експортується в країни ЄС, ОАЕ, США та Канаду.

Якість

Якість продукції — головний принцип роботи «Щедро».

На виробничих майданчиках компанії впроваджені:

  • система менеджменту безпеки харчових продуктів у відповідності з міжнародним стандартом ISO 22000:2018
  • система менеджменту якості відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2015

Контроль якості

Продукція компанії проходить комплексний контроль на всіх етапах виробництва — від закупівлі сировини до готового продукту, беруться проби, проводяться дослідження та тестування. Вся продукція відповідає стандартам і нормам чинного законодавства — як України, так і Євросоюзу.

Політика в області якості та безпеки харчових продуктів ТОВ «ЩЕДРО»

Якість

Лабораторний контроль

Лабораторія ВП «ЗЖК» ТОВ «Щедро» акредитована відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 (атестат № 201398 від 11.05.2019 р).
Лабораторія ВП «ЛЖК» ТОВ «Щедро» керує вимірами відповідно до вимог ДСТУ ISO 10012:2005 (свідоцтво про відповідність № РЛ 092/19 від 16.12.2019 р).

Контроль умов зберігання

Власна мережа філій і дистриб’юторів забезпечує необхідні умови зберігання і транспортування до торгової точки. Після того, як продукти потрапили на полиці магазинів, торгова команда компанії контролює умови реалізації та терміни придатності.

Сертифікати якості «Щедро»:

Інновації

R&D

R&D «Щедро» – це Центр технологічної підтримки та інновацій маргаринової та жирової продукції для напрямку В2В і Центр з розробки продукції (кетчупи, соуси, майонез, гірчиця)  для напрямку HoReCa і В2В. Тут працюють дослідницька лабораторія та лабораторія тестувань (маргаринової та жирової продукції), а також діє тренінговий центр.

Унікальні розробки «Щедро»

  • Серія Феттіфіл Hard
  • Серія Феттіфіл Fluid
  • Серія Феттіфіл Soft
  • Серія маргаринів «Слойка»
  • Серія Феттімілк

Співпраця

Допомога в розробці нових продуктів, покращенні їх властивостей, а також готові рішення для HoReCa.
Контакти R&D Щедро:
+38 (056) 373-03-01; +38 (056) 373-03-07