UA EN

ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «Щедро» — українська компанія, яка створила успішний популярний бренд.

В асортименті – кетчупи, соуси, маргарини, майонези, гірчиці (загалом – понад 100 позицій) для будь-якого споживача і для сегментів HoReCa та В2В.

Продукція «Щедро» виготовляєтся на Львівському (ЛЖК) і Запорізькому (ЗЖК) жиркомбінатах і успішно експортується в країни ЄС, ОАЕ, США та Канаду.

Якість

Якість продукції — головний принцип роботи «Щедро».

На виробничих майданчиках компанії впроваджені:

  • система менеджменту безпеки харчових продуктів у відповідності з міжнародним стандартом ISO 22000:2018
  • система менеджменту якості відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2015

Контроль якості

Продукція компанії проходить комплексний контроль на всіх етапах виробництва — від закупівлі сировини до готового продукту, беруться проби, проводяться дослідження та тестування. Вся продукція відповідає стандартам і нормам чинного законодавства — як України, так і Євросоюзу.

Політика в області якості та безпеки харчових продуктів ТОВ «ЩЕДРО»

Якість

Лабораторний контроль

Лабораторія ВП «ЗЖК» ТОВ «Щедро» акредитована відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 (атестат № 201398 від 17.08.2023р).
Лабораторія ВП «ЛЖК» ТОВ «Щедро» керує вимірами відповідно до вимог ДСТУ ISO 10012:2005 (свідоцтво про відповідність № РЛ 092/19 від 16.12.2019 р).

Контроль умов зберігання

Власна мережа філій і дистриб’юторів забезпечує необхідні умови зберігання і транспортування до торгової точки. Після того, як продукти потрапили на полиці магазинів, торгова команда компанії контролює умови реалізації та терміни придатності.

Сертифікати якості «Щедро»:

Інновації

R&D

R&D «Щедро» – це Центр технологічної підтримки та інновацій маргаринової та жирової продукції для напрямку В2В і Центр з розробки продукції (кетчупи, соуси, майонез, гірчиця)  для напрямку HoReCa і В2В. Тут працюють дослідницька лабораторія та лабораторія тестувань (маргаринової та жирової продукції), а також діє тренінговий центр.

Унікальні розробки «Щедро»

  • Серія Феттіфіл Hard
  • Серія Феттіфіл Fluid
  • Серія Феттіфіл Soft
  • Серія маргаринів «Слойка»
  • Серія Феттімілк

Співпраця

Допомога в розробці нових продуктів, покращенні їх властивостей, а також готові рішення для HoReCa.
Контакти R&D Щедро:
+38 (056) 373-03-01; +38 (056) 373-03-07

Думка споживачів

*»Провансаль» від ТМ «Щедро» — №1 в Україні

Майонез Провансаль ТМ Щедро має найбільшу частку серед майонезів під традиційною назвою «Провансаль» на ринку України за показниками: «спонтанне знання, споживання коли-небудь, споживання найчастіше». Згідно результатів дослідження, проведеного ТОВ «Градус Рісеч Плюс» 16-21 серпня 2023 р. серед чоловіків та жінок віком 18-60 років, які є споживачами майонезів категорії Провансаль та мешкають у містах України з населенням 50К+ (за винятком тимчасово окупованих територій та зон бойових дій). Вибірка становить 600 респондентів та відображає структуру цільової групи за віком, статтю, макрорегіонами та розміром населеного пункту, окрім тимчасово окупованих територій та зон бойових дій.У 2023 р. серед українських споживачів було проведено масштабне опитування стосовно споживання майонезу «Провансаль», яке продемонструвало надзвичайну популярність та безумовну впізнаваність майонезу «Провансаль» саме від «Щедро».

Майонез Провансаль_аналітичний звіт